Фото без опису

Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

В рамках робочої поїздки на Кіровоградщину очільник Луганщини Артем Лисогор ознайомився із ходом ремонту приміщень ще одного МТП для переселенців з нашого регіону, яке створює Лисичанська громада.

«Лисичанська МВА системно вирішує проблеми своїх жителів, зокрема щодо забезпечення тимчасовим житлом. До цього на базі гуртожитку Європейського університету у Києві відкрився комфортабельний шелтер на 300 осіб, половина з яких – це пенсіонери та діти. Наразі, за підтримки Міжнародної організації з міграції, облаштовуються приміщення у с. Войнівка. Тут вже знайшли прихисток 25 людей», – повідомив Артем Лисогор.

Першочергово відремонтовано кухню та санвузли, ремонтуються житлові кімнати.

Слід відзначити, що шелтер займе другу половину корпусу, в якому розташовано малий груповий будинок «Світанок» для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Таким чином, будуть створені максимально сприятливі умови для взаємної соціально-психологічної реабілітації дітей і дорослих. Адже й ті, й інші постраждали від війни.

Нагадаємо, що днями було відкрито Центр медичної реабілітації Лисичанської багатопрофільної лікарні: https://loga.gov.ua/.../reabilitaciya_viyskovih_ta...

Фото без опису Фото без опису