Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

Виплати проведено за Комплексною програмою підтримки Сєвєродонецькою громадою Захисників і Захисниць України та членів їх сімей на 2024 рік.

Тож, вже 280 військовим з цієї громади та членам їх сімей спрямовано майже 5 мільйонів гривень.

Зокрема, минулого тижня – 24 особам надано 354 тисячі гривень.

Серед них – дев’ятеро є учасниками бойових дій під час воєнного стану. На них розподілені 135 000 гривень.

По 25 000 гривень отримали чотири військовослужбовці, які отримали поранення і продовжують службу. Таку ж суму нараховано військовому, який отримав поранення та йому встановлено інвалідність.

Шістьом членам сімей загиблих Захисників загалом виплачено 90 000 гривень.

А ще надано щомісячну допомогу чотирьом дітям загиблих військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, на загальну суму 4000 гривень.

Як скористатися програмою: https://sed-rada.gov.ua/.../telefoni-garyachih-liniy-uszn...