В Координаційному центрі при Сватівській МВА 5 квітня розпочалася видача гуманітарної допомоги від Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G.BUFFETT Foundation (HGBF). Продуктові набори отримали родини ВПО з Луганщині, що мешкають в м. Бровари Київської області та стоять на обліку в Сватівському гумхабі. Допомогу в м. Бровари надали волонтери фонду GEM, оперативно відреагувавши на запит Сватівської МВА.

6 квітня представники Сватівської МВА та Координаційного центру провели виїздну видачу наборів GEM в смт. Бородянка, де в модульному містечку проживають внутрішньо переміщені особи з Луганської області. Поспілкувалися з земляками, визначилися з нагальними потребами людей для наступного візиту.

Ми вдячні закордонним меценатам - Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G.BUFFETT Foundation (HGBF) за підтримку українського населення, яке постраждало внаслідок російсько-української війни.