10 квітня 2024 року спеціалісти Служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації та стаціонарного пункту накопичення та видачі гуманітарної допомоги № 2 у місті Полтаві гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області разом з ВПО з Луганщини відвідали Полтавську обласну філармонію. 23 особи з числа ВПО, які тимчасово мешкають в м. Полтава, мали можливість побувати на концерті вокально-хорової студії «Домінус».

Дитячий колектив вокально-хорової студії «Домінус» відомий в Україні та за кордоном. Унікальні голоси зачарували глядачів найпотаємнішими струнами зібраних на теренах Полтавщини та України фольклорних животоків, що не залишили байдужими серця жодного присутнього у глядацькій залі.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Полтавської обласної філармонії за надані благодійні квитки для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.