30 квітня Відділом культури, молоді та спорту Сватівської міської ради в Координаційному Центрі при Сватівській МВА в м. Бровари було проведено майстер-клас на тему Великодніх свят. До заходу долучилися дітки з родин ВПО Луганської області. Дівчатка створювали Великодні листівки, якими привітають своїх рідних вже цього тижня - на Великдень.

Під час заходу діткам в цікавій формі пані Юлія, в.о. директора Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки, розповіла про святкування Великодня, про традиції підготовки до цього свята, про самобутність українського писанкарства та відмінності створення писанок у різних регіонах нашої країни, про стародавні та сучасні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, за допомогою яких створюються писанки та крашанки.

Захід проведений в рамках обласної виставки декоративного мистецтва «Незламна писанка», ініційованої Луганським обласним центром народної творчості.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису