12 дітей Сватівської громади в рамках Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сватівської міської територіальної громади на 2024 рік з 04 по 17 червня змістовно відпочили та оздоровилися в дитячому позаміському закладі «ЕДЕЛЬВЕЙС» в Івано-Франківській області.

Змістовне дозвілля, спілкування з однолітками, цікаві екскурсії та розважальні заходи – два тижні відпочинку пролетіли як один день! Діти повернулися з І зміни табору задоволеними, з гарним настроєм та позитивними емоціями. Під час подорожі маленькі сватівчани знайшли нових друзів з інших областей нашої країни, познайомилися з традиціями українського Прикарпаття, мали змогу намилуватися прекрасними краєвидами нашої рідної України під час екскурсій.

Співпраця Сватівської МВА з дитячим закладом відпочинку та оздоровлення «ЕДЕЛЬВЕЙС» триває, на серпень заплановано оздоровити ще 13 дітей Сватівської громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису