Щороку 22 червня Україна згадує про мільйони людей, що полягли на кривавих полях Великої Вітчизняної війни. Пам’ятна дата була офіційно визначена у 2000 році, і щорічно відзначалася вшановуванням пам'яті загиблих та скорботними заходами, метою яких було привернення уваги суспільства до страшних воєнних сторінок історії, щоб ніколи знову вони не повторювалися в сучасному світі.

На жаль, сьогодні українська земля знову у полум’ї війни, і знову український народ ціною тисяч життів виборює свободу та незалежність своєї держави. Тяжкі злочини російської федерації, які держава-зло зараз чинить з українським народом, не можуть бути забутими та залишатися безкарними.

Закликаємо всіх в цей день запалити свічку в пам'ять про тих, хто поклав життя заради нашої свободи, та хвилиною мовчання вшанувати подвиг кожного воїна, хто загинув в бою, кожного патріота, хто не зрадив своїй Батьківщині!

Вічна Слава та Пам'ять Загиблим!