Під час проведення урочистого заходу з нагоди 5-ої річниці утворення Бахмутської територіальної громади була проведена символічна акція по висадці троянд в містечкі Хансена в с. Колонщина, де сьогодні тимчасово проживають внутрішньо переміщених особи Бахмутської громади та Луганщини.

Як відомо, до війни у місті Бахмут було створено безліч паркових локацій, зон відпочинку та висаджено тисячі кущів троянд.

На превеликий жаль, війна зруйнувала місто та всю красу, яка створювалася десятиліттями.

Начальник Сватівської МВА Олександр МІТКЕВИЧ та керівники підпорядкованих установ Сватівської громади разом з представниками Бахмутської громади взяли участь у акції по висадці троянд.

Хай вони будуть символом незламності та нескореності духа вільного українського Сходу і нагадуванням про мирне щасливе життя!