27 червня наш Хаб відвідали Макосій Наталія, Старіна Марина та Качалова Юлія. Вони познайомили нас з цікавим проєктом «Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя». Мета проєкту – турбота про ментальне здоров'я та психосоціальна підтримка вразливих верств населення.

Основні завдання проєкту:

Збільшення доступності послуг: забезпечення психологічної та психосоціальної допомоги для всіх, хто цього потребує.

Формування попиту: підвищення обізнаності та зацікавленості у використанні послуг психологічної допомоги.

Впровадження методик: використання науково обґрунтованої методики «Зцілення душі і тіла» (МВМ) та програми «Самодопомога Плюс» (Self-Help+, SH+).

Комплексний підхід: надання повного спектру послуг з психічного здоров'я.

Відновлення зв'язків: допомога постраждалим у відновленні контактів із системою охорони здоров'я.

Залучення громад: привернення уваги громад до питань доступу до послуг з ментального та громадського здоров'я.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці та важливість підтримки ментального здоров'я в наш час. Ментальне здоров'я є основою благополуччя кожної людини, і особливо важливо підтримувати його у складні часи. Сьогодні ми зробили ще один крок до створення стійкої та здорової спільноти!

Проєкт «Стійкість: Відновлення психосоціального благополуччя» реалізовує ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна в межах Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт.