Шановні громадяни!

Сьогодні ми звертаємося до вас із важливим проханням, яке може змінити життя багатьох дітей на краще. У нашій країні багато дітей залишилися без батьківського піклування. Кожна дитина заслуговує на любов, турботу та сімейне тепло. Давайте разом зробимо крок назустріч цим дітям і подаруємо їм шанс на щасливе дитинство та успішне майбутнє.

Об'єднаймо наші зусилля для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування!

1. Візьміть дитину до своєї родини:

o Подаруйте дитині родинне тепло, любов та підтримку. Ви можете стати тими, хто допоможе дитині подолати труднощі та побачити світ з новими можливостями.

2. Усиновлення та опіка:

o Усиновлення — це можливість для дитини знайти справжню родину, а для вас — шанс подарувати свою любов та підтримку тим, хто цього потребує. Якщо усиновлення поки що не здається можливим, розгляньте варіант опіки або патронату. Це також важливий крок, який може змінити життя дитини.

3. Стати патронатною сім'єю:

o Стати патронатною родиною — це відповідальний крок, який дозволяє тимчасово прийняти дитину у свою родину, надаючи їй необхідну підтримку та догляд. Це можливість допомогти дитині пережити складний період у її житті і забезпечити їй безпечне середовище для розвитку.

4. Підтримка біологічних сімей:

o Підтримка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, допоможе запобігти соціальному сирітству. Ви можете допомагати таким сім'ям матеріально, психологічно або інформаційно, що дозволить дітям залишатися у своїх біологічних родинах.

5. Інформаційна підтримка та волонтерство:

o Якщо ви не маєте можливості взяти дитину до себе, ви можете допомогти іншими способами. Поширюйте інформацію про потребу в усиновленні та опіці, підтримуйте місцеві благодійні організації та центри соціальної допомоги. Ваша активна участь може змінити життя багатьох дітей.

Переваги виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у родині

• Емоційна стабільність: Діти, які зростають у сімейному середовищі, отримують більше емоційної підтримки та відчувають себе захищеними.

• Кращі умови для розвитку: Сімейне середовище сприяє всебічному розвитку дитини, як у фізичному, так і в інтелектуальному плані.

• Соціальна інтеграція: Діти, які виховуються у родинах, легше інтегруються у суспільство, знаходять друзів та успішніше адаптуються до дорослого життя.

Кожен з нас може внести свій вклад у майбутнє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Давайте разом створимо умови, в яких кожна дитина матиме шанс на щасливе дитинство та гармонійний розвиток. Ваша підтримка, навіть найменша, може змінити життя дитини на краще. Подаруйте дитині родинне тепло і відчуйте радість від того, що ви стали частиною її щасливого майбутнього.

За фаховою консультацією звертайтесь до служби у справах дітей Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області за номером телефону: 0663551053.