Фото без опису Фото без опису

В рамках виїзного робочого тижня начальник Сватівської МВА Олександр МІТКЕВИЧ та директор КП «СВАТОВЕ – БЛАГОУСТРІЙ» Вячеслав ГАРЬКАВЕНКО відвідали гуманітарний координаційний центр у м. Хмельницький, яким опікується Гірська МВА.

Міжмуніципальна співпраця наших громад започаткована у жовтні 2023 року. Сьогодення ставить перед військовими адміністраціями окупованих територій схожі завдання та виклики, тому обмін досвідом, партнерство та спільне вирішення нагальних питань є дієвим механізмом у їх подоланні. Під час зустрічі на Хмельниччині представників Сватівської МВА було ознайомлено з роботою Гірського хабу в напрямку забезпечення ВПО гуманітарною допомогою та з функціонуванням МКП (шелтер).

Дякуємо Гірській громаді та її очільнику- Олексію БАБЧЕНКУ, за відкритість, допомогу і міжмуніципальне партнерство.