Відповідно до норм законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658, начальником Сватівської міської військової адмінстрації розпорядженням № 181 від 24 липня 2024 року визначено - ГУЧКО Любов Леонідівну начальника відділу соціального захисту населення Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області уповноваженою особою (координатором) з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Відділ соціального захисту населення Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області визначено відповідальним структурним підрозділом за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам.

Для зв'язку з уповноваженою особою, звертайтеся:

на електронну пошту - lubovgucko0@gmail.com

або за телефоном - 095-879-53-42.