Цього року Броварам виповнюється 394 роки! Є багато в житті свят особистих та державних, але є особливі свята, які збирають всіх жителів населеного пункту разом аби відсвяткувати день його заснування.

Вже третій рік поспіль російські окупанти позбавили змоги тисячі людей знаходитись на рідній землі та жити щасливе мирне життя. Місто Бровари та Броварська громада стала прихистком для тисяч внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які знайшли тут другу домівку, щирих та привітних сусідів.

У цей святковий осінній день хочемо подякувати кожному, хто на фронті та в тилу робить усе можливе, щоб наблизити перемогу нашої країни.

Бажаємо всім броварчанам добробуту і щастя, мирного неба над головою, процвітання міста Бровари, а нашій країні — якнайшвидшої перемоги!

Із Днем народження, місто Бровари!