26 вересня працівники Координаційного центру при Сватівській МВА здійснили виїзний рейд з наданням гуманітарної допомоги. Продуктові набори та памперси були доставлені до Бородянської громади.

Допомогу отримали мешканці модульного містечка в Бородянці, а також підопічні Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. Наші візити сюди стали вже доброю традицією — щомісячна допомога приносить мешканцям радість та підтримку.

Також сьогодні було надано допомогу мешканцям чудо-містечка Хансена в селі Колонщина Макарівської ОТГ, де проживають проживають наші люди з Луганщини.

Загалом 22 переселенці із Луганської області, що тимчасово проживають на Київщині, отримали допомогу від Сватівського гуманітарного хабу в трьох громадах Київської області.

Працюємо далі на благо наших земляків!