Протягом тижня 242 ВПО з Луганщини, які обслуговуються в центрі отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, одягу та взуття для дітей віком від 0 до 1 року.

Працівниками Координаційного центру за тиждень було надано 54 консультації, у тому числі на телефон «гарячої лінії», з адміністративних питань та питань соціального захисту населення та з питань отримання гуманітарної допомоги.

Протягом тижня медичним працівником було надано 27 консультацій та видано 97 безкоштовних медичних препаратів для ВПО.

На цьому тижні була здійснена вже традиційна виїздна видача гуманітарної допомоги в с. Гора, Бориспільського району.

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відділом соціального захисту населення Сватівської МВА було проведено захід консультативного та роз’яснювального характеру відповідної тематики.

Суботній гурток творчості зібрав дітей дошкільного та молодшого шкільного віку у дитячій кімнаті Сватівського хабу. Гуртове зайняття по малюванню осінньої тематики провела художниця - ВПО з Луганщини, пані Катерини.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 30. Контактний телефон: 0938035273, телефон ЦНАП: 0938035276. Графік роботи: вівторок-субота з 10.00 -15.00.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису