5 січня відзначає свій День народження директор ТОВ «Супернет» Богучарський Роман Вікторович!
Шановний Романе Вікторовичу!
Прийміть наші найщиріші привітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, щастя, та наснаги у вашій відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!
З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець Виконавчий комітет Депутати Сватівської міської ради