5 січня відзначає свій День народження ветеран місцевого самоврядування – голова Сватівської районної ради 20 скликання Сліпець Володимир Олексійович!
Шановний Володимире Олексійовичу!
Від щирого серця вітаємо Вас та бажаємо здоров’я і благополуччя родині, терпіння, сил та наполегливості. Хай кожен день повниться гарним настроєм а щира людська вдячність та повага нехай будуть вашою нагородою за нелегку працю!
З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець Виконавчий комітет Депутати Сватівської міської ради