Шановна громадо! Від щирого серця вітаємо вас зі святом Різдва Христового!

Дата: 06.01.2021 08:42

Шановна громадо!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом Різдва Христового! Це свято пробуджує найсвітліші почуття і помисли, об'єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, дає надію на щасливе майбутнє. Святкуючи Різдво Христове хочеться побажати один одному любові та віри в себе, в процвітання нашої громади.

Ми переконані, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Нехай Різдвяна зірка об`єднає усіх нас в колі найближчих і найдорожчих людей та благословляє наші помисли, слова і діла.

Зичимо усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, благополуччя та достатку, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

Щасливого Вам Різдва Христового!

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради