Фото без опису       Доводимо до вашого відома, що вчора 14 січня 2021 р. голова Сватівської міської ради Віта Сліпець попередила телефонограмою керівників підприємств, начальників відділів та старост нашої громади про погіршення погодних умов і запобігання ризику виникнення негативних наслідків!

Пропонуємо до ознайомлення текст телефонограми.

"За інформацією Гідрометцентру з 14 січня 2021 р. очікується погіршення погодних умов і значне зниження температури повітря в Луганській області.

У зв’язку із викладеним, прошу терміново вжити заходів для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, енергетики, дорожнього господарства задля запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій".

Шановні мешканці Сватівської громади просимо опікуватися особистою безпекою. Пам’ятайте, що зараз період локдауну, намагайтеся  якомога більше знаходитися у приміщенні та уникати невиправданих прогулянок у негоду.

Бережіть себе та будьте здорові!