Шановна громадо!

Дата: 15.01.2021 08:57

Доводимо до вашого відома, що вчора 14 січня 2021 р. голова Сватівської міської ради Віта Сліпець попередила телефонограмою керівників підприємств, начальників відділів та старост нашої громади про погіршення погодних умов і запобігання ризику виникнення негативних наслідків!

Пропонуємо до ознайомлення текст телефонограми.

"За інформацією Гідрометцентру з 14 січня 2021 р. очікується погіршення погодних умов і значне зниження температури повітря в Луганській області.

У зв’язку із викладеним, прошу терміново вжити заходів для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, енергетики, дорожнього господарства задля запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій".

Шановні мешканці Сватівської громади просимо опікуватися особистою безпекою. Пам’ятайте, що зараз період локдауну, намагайтеся  якомога більше знаходитися у приміщенні та уникати невиправданих прогулянок у негоду.

Бережіть себе та будьте здорові!