18 січня відзначає свій ювілейний День народження начальник Сватівського відділу податків і зборів юридичних осіб Головного управління Державної податкової служби в Луганській області Остапишин Мирослав Дмитрович!

Дата: 18.01.2021 11:43

Шановний Мирославе Дмитровичу!

Прийміть найщиріші вітання та побажання доброго здоров’я, гарного настрою, збереження на довгі роки бадьорості духу, натхнення і невичерпної енергії! Нехай негаразди обходять Вас і Ваших близьких стороною, а усі Ваші бажання та мрії здійснюються!

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець  Виконавчий комітет                                                          Депутати Сватівської міської ради