19 січня відзначає свій День народження завідувач КДНЗ «Теремок» Куземівської сільської ради Єпіфанова Олександра Юріївна!

Дата: 19.01.2021 09:12

Шановна Олександро Юріївно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!