Оголошення про проведення третього пленарного засідання 2 сесії Сватівської міської ради

Дата: 25.01.2021 12:17

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 28 січня 2021 року о 10-00 годині у великій залі засідань міської ради третє пленарне засідання 2 сесії Сватівської міської ради восьмого скликання за адресою: пл. 50-річчя Перемоги, 36.

Винести на третє пленарне засідання 2  сесії  міської ради питання:

1.      Про прийняття зі спільної власності сіл, селищ, міст Сватівського району Луганської області  в особі Сватівської районної ради  у комунальну власність Сватівської міської ради  Луганської області  КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «СВАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»; закладів освіти: Круглівську загальноосвітню школу I-III ступенів, Комсомольську  загальноосвітню школу I ступеня, Маньківську загальноосвітню школу I-II ступенів, Першотравневу загальноосвітню школу I ступеня, Хомівську загальноосвітню школу I ступеня, Сватівську вечірню (змінну) школу.

2.      Про прийняття зі спільної власності сіл, селищ, міст Сватівського району Луганської області  в особі Сватівської районної ради  у комунальну власність Сватівської міської ради  Луганської області майна, земельних ділянок та об'єктів нерухомого майна КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «СВАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»; закладів освіти: Круглівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Комсомольської  загальноосвітньої школи I ступеня, Маньківської загальноосвітньої школи I-II ступенів, Першотравневої загальноосвітньої школи I ступеня, Хомівської загальноосвітньої  школи I ступеня, Сватівської вечірньої (змінної) школи.

3.      Про  прийняття із спільної власності сіл, селищ, міст Кремінського району Луганської області  в особі Сєвєродонецької районної ради Луганської області  у комунальну власність Сватівської міської ради Луганської області комунальних підприємств, установ, організацій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

4.      Про прийняття зі спільної власності сіл, селищ, міст Кремінського району Луганської області  в особі Сєвєродонецької  районної  ради Луганської області  у комунальну власність Сватівської міської ради Луганської області майна комунальних підприємств, установ, організацій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

5.      Про внесення змін до рішення від 24.12.20р. «Про затвердження структури виконавчих органів Сватівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

6.      Про перейменування дошкільних закладів.

7.      Про внесення змін до складу постійних комісій.

8.      Різне.

Сватівський міський голова                             Віта СЛІПЕЦЬ