Міський голова змушений реагувати

Дата: 25.01.2021 16:00

Мешканці будинку № 13 по кварталу Мирному в місті Сватове звернулися до Сватівського міського голови з проханням про допомогу. Справа у даху їх будинку, який став протікати. Від чого потерпають квартири.

Віта Володимирівна разом з провідним спеціалістом міської ради з комунальних питань виїхала за вищезгаданою адресою. Після спілкування та огляду, міським головою надані відповідні доручення:

1) 26 січня дах будинку № 13 обстежать будівельники комунального підприємства та усунуть причини затікання талих вод;

2) юридичному відділу Сватівської міської ради надати юридичну оцінку діям інтернет-провайдерів, які без дозволів в хаотичному порядку розміщують дроти та інші приладдя. Цим самим наносять шкоду дахам будинків, стінам, перекриттям, що несе загрозу для безпечного проживання мешканців.