Увага! Оголошення!

Дата: 04.02.2021 17:26

До уваги кандидатів на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, правової допомоги, кадрової та мобілізаційної роботи Сватівської міської ради

4 лютого 2021 року розпорядженням Сватівського міського голови Віти Сліпець скасовано пункт 1.7 розпорядження міського голови від 04.01.2021 № 1к «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад спеціалістів Сватівської міської ради» щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, правової допомоги, кадрової та мобілізаційної роботи.

Дані дії були викликані тим, що кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вакантну посаду головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, правової допомоги, кадрової та мобілізаційної роботи Сватівської міської ради щодо наявності повної вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра мають дискримінаційних характер та суперечать кваліфікаційним вимогам до головного спеціаліста, зазначеним у Типових професійно-кваліфікаційних характеристиках посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби № 203-19 від 07.11.2019 р.