Увага! Оголошення!

Дата: 09.02.2021 14:57

До уваги кандидатів на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста фінансового управління Сватівської міської ради

9 лютого 2021 року розпорядженням Сватівського міського голови Віти Сліпець скасовано пункт 1.5 розпорядження міського голови від 25.01.2021 № 14к «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад спеціалістів Сватівської міської ради» щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста фінансового управління Сватівської міської ради.

Дані дії були викликані тим, що рішенням 2 сесії Сватівської міської ради Луганської області 8 скликання від 28.01.2021  № 2/88 «Про внесення змін до рішень Сватівської міської ради 1/4 від 08.12.2020 р. та 2/12 від 24.12.2020 р. «Про затвердження структури виконавчих органів Сватівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», внесені зміни до структури та загальної чисельності апарату Сватівсвької міської ради.