Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Дата: 10.02.2021 15:46

6 лютого у змаганнях в місті Києві взяли участь 325 спортсменів з 11 спортивних клубів Київської, Одеської, Львівської, Вінницької та Луганської областей. За підсумками виступів наша команда, що складалась з 25 юних каратистів, в індивідуальних змаганнях виборола 5 золотих, 8 срібних та 11 бронзових нагород, а у загальнокомандному заліку посіла 2 місце серед клубів!

Участь у даному турнірі була плановою підготовкою команди до Чемпіонату України, який відбудеться наприкінці березня в місті Одеса. Тож бажаємо нашим юним каратистам нових перемог на татамі та успіхів на шляху вивчення бойових мистецтв!