Сватівська міська рада вітає переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська»

Дата: 10.02.2021 14:04

Сватівська міська рада вітає Єнченко Софію, Ачкасову Єлизавету, Моісєєву Мілену, Асланова Руслана, Харченка Олександра та Жукова Сергія – переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська», присвяченого 30-річчю заснування Національного олімпійського комітету України та 25-річчю Луганського обласного відділення НОК України.

Протягом листопада-грудня 2020 року в іграх, що відбувалися в онлайн режимі, сватівські школярі під керівництвом вчителя фізичної культури Кривошеї Миколи Івановича набрали найбільшу кількість балів серед 38 команд-учасниць, а 5 лютого в місті Сєверодонецьку в очному супер-фіналі показали найкращі знання з історії олімпійського руху на Луганщині. Переможці були нагороджені Почесною грамотою Луганської облдержадміністрації, медалями та цінними подарунками від Національного Олімпіського Комітету України.

Сватівщина пишається своєю молодою інтелектуальною елітою.