Вітаємо переможців конкурсу учнівської творчості!

Дата: 15.02.2021 14:50

Світ починається зі слова, і Україна починається зі Слова. Слово, як плуг, орало, правічний переліг життя, із чорноземної скиби якого виростали поети, і в кожного на устах у час недолі й радості була своя, але одна молитва – Україна. Своя, як собор, і в його святості палахкотять, як свічки, праведні душі поетів, із блакитного купола благословляє нас небо, і хоралом віри зливаються голоси наших предтеч і сущих в одну молитву – Шевченкове слово. Увібравши в себе душу народу, Великий Кобзар підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

І саме тому всі Шевченківські свята і конкурси для школярів Сватівської громади  завжди важливі й жадані. Цього року серед переможців обласного етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації «Література», є учні нашої територіальної громади: Кобець Анастасія, учениця 10 класу Гончарівського ліцею, яка посіла І місце, та Чумак Анна, учениця 6 класу Сватівського ліцею № 6, яка посіла ІІІ місце.

Тож вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів та творчих злетів!  Адже кожен з юних сватівчан залишає у конкурсних випробуваннях частку свого духовного єства, насотованого Шевченківською звитягою, його невмирущим словом.

Залишим і те, що душею народу

Зовуть недаремно від роду до роду,

Як вищу красу і життєву основу,

Велике, безсмертне Шевченкове Слово!