Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Звернення Сватівського міського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 16:08

Шановні земляки!

Подвиги учасників бойових дій – це та велика і велична правда історії, яку не перекреслити жодними змінами у сучасному світі. Це взірець реального патріотизму для кожного свідомого громадянина, для наших нащадків.

Свою вірність справі та заповітам героїв-«афганців» і всіх тих, хто представляв інтереси нашої держави в різних куточках планети, живих і полеглих, ми повинні підтверджувати активною участю в розбудові нової заможної, процвітаючої України.

В цей день ми схиляємо у шанобі голови перед пам’яттю загиблих на полях афганської війни та з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами, виконавши свій інтернаціональний обов’язок.

Щиросердно бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя та добробуту.

Сватівський міський голова Віта Сліпець