У Сватовому відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 16:14

Воїни-інтернаціоналісти завжди були і є прикладом мужності та відваги. У кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в різних країнах, втрачав друзів, війна залишила болючу рану у серці та назавжди закарбувались в пам’яті…

15 лютого біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам «Чорний тюльпан» на пл. 50-річчя Перемоги у м. Сватове відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Віддати шану солдатам, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схилити голову у пам’ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю, зібралися керівники Сватівської міської, Коломийчиської сільської та Нижньодуванської селищної рад, Сватівської райдержадміністрації, Сватівської районної ради, воїни-інтернаціоналісти та жителі міста.