18 лютого відбулася пленарне засідання третьої сесії Сватівської міської ради

Дата: 18.02.2021 18:02

На розгляд депутатського корпусу було винесено 56 питань порядку денного, більшість із них - 34 стосувалися врегулювання земельних відносин. Затверджені акти приймання-передачі майна об’єктів комунальної власності: Новомикільського ліцею та фельдшерського пункту. Занепокоєння викликала відсутність правоустановчих документів на фельдшерський пункт с. Новомикільське. На сесії затверджено план роботи Сватівської міської ради на 2021 рік та порядок розроблення цільових програм, внесені зміни до міського бюджету на 2021 рік. Прийнято ряд депутатських звернень.

Рішеннями сесії затверджено суспільно необхідні програми, такі як: Програма підтримки жителів Сватівської територіальної громади, які хворіють на цукровий діабет на 2021 рік, Програма навчання на замовлення медичних спеціалістів у ДЗ «Луганський державний медичний університет» на 2021 рік та Програми розвитку Комунального підприємства «Сватове–благоустрій» на 2021 рік.