Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Чергове засідання Круглого столу «Час діяти»

Дата: 18.02.2021 16:47

В рамках проведення Всесвітнього Дня боротьби проти раку Сватівський міський голова Віта Сліпець разом із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Іриною Корляковою ініціювали серію засідань Круглого столу «Час діяти», з метою сприяння у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня». Тож сьогодні відбулося друге засідання Круглого столу у Сватівській міській бібліотеці

ім. Т. Полякова. Його учасницями стали активні жінки Сватівської громади різного віку і професій, які обговорили проблему захворювання на рак молочної залози, необхідність підвищення обізнаності серед жінок, обов’язкову діагностику, що дозволить на ранніх стадіях виявити хворобу. Адже вчасне виявлення пухлин молочної залози – це шанс на життя! Своїми підписами на листівках вони закликати всіх небайдужих, меценатів та бізнесменів допомогти у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня». Також акцію підтримала громадська організація «Луганочки», яку очолює Ірина Корлякова. Вони запропонували також звернутися до благодійних фондів, зокрема до Фонду Алекса Гутмахера.