Фото без описуВ рамках проведення Всесвітнього Дня боротьби проти раку Сватівський міський голова Віта Сліпець разом із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Іриною Корляковою ініціювали серію засідань Круглого столу «Час діяти», з метою сприяння у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня». Тож сьогодні відбулося друге засідання Круглого столу у Сватівській міській бібліотеці

ім. Т. Полякова. Його учасницями стали активні жінки Сватівської громади різного віку і професій, які обговорили проблему захворювання на рак молочної залози, необхідність підвищення обізнаності серед жінок, обов’язкову діагностику, що дозволить на ранніх стадіях виявити хворобу. Адже вчасне виявлення пухлин молочної залози – це шанс на життя! Своїми підписами на листівках вони закликати всіх небайдужих, меценатів та бізнесменів допомогти у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня». Також акцію підтримала громадська організація «Луганочки», яку очолює Ірина Корлякова. Вони запропонували також звернутися до благодійних фондів, зокрема до Фонду Алекса Гутмахера.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису