За підсумками наради із землевпорядниками сіл Сватівської громади

Дата: 25.02.2021 16:10

Секретарем Сватівської міської ради Тетяною Бервено, головою постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Любов’ю Поляковою, начальником відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради Альоною Акименко проведена нарада із землевпорядниками сіл Сватівської громади.

Землевпорядникам було надано роз’яснення щодо інвентаризації земель державної і комунальної власності, які знаходяться на території громади та узгоджений алгоритм дій за цим напрямком роботи.