Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Важлива думка кожного

Дата: 25.02.2021 16:20

МП «Сватівський міський ринок» створено та працює заради забезпечення робочими місцями і умовами здійснення діяльності сватівських підприємців, які в свою чергу надають послуги з торгівлі продовольчими і не продовольчими товарами мешканцям громади. Успішна співпраця підприємців та адміністрації МП «Сватівський міський ринок» є запорукою злагодженої роботи.

Саме тому Сватівський міський голова звернулась до підприємців для консультації щодо кандидатури керівника МП «Сватівський міський ринок».

Опитування показало що більшість Сватівських підприємців підтримують кандидатуру Юрія Вєдєрнікова на посаду директора МП «Сватівський міський ринок».

Інформація взята до відома. Міський голова готова до співбесіди з запропонованим підприємцями кандидатом.

Рішення буде прийнято за результатами співбесіди та повідомлено публічно.