Фото без опису    Вітаємо вихованців відділення самбо Сватівської  міської дитячо-юнацької спортивної школи Радькову Аліну, Пєскова Євгена, Іващук Ірину, Радькова Антона, Ткаченка Олександра, які вибороли 1 командне місце чемпіонату Луганської області з боротьби дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року та юнаків та дівчат до 16 років.

А також Цикалова Тимура та  Шевченка Богдана, що посіли призві місця у змаганнях першості Луганської обласної федерації дзюдо серед юнаків та дівчат до 13 років, яка відбулася одночасно із змаганнями чемпіонату.

Загалом у цих змаганнях, які відбулися 13 березня 2021 року в місті Рубіжне, взяло участь близько 300 спортсменів Луганської області.

Фото без описуНаводимо індивідуальні результати виступів наших спортсменів:

Радькова Аліна(U21) – 1 місце у ваговій категорії до 57 кг;

Пєсков Євген (U21) – 1 місце у ваговій категорії до 81 кг;

Іващук Ірина (U21) –2 місце у ваговій категорії до 70 кг;

Радьков Антон (U21) – 3 місце у ваговій категорії до 60 кг;

Ткаченко Олександр (U16) – 1 місце у ваговій категорії до 81 кг;

Цикалов Тимур – 3 місце у ваговій категорії до 32 кг;

Шевченко Богдан – 3 місце у ваговій категорії до 35 кг.

Бажаємо вихованцям тренера-викладача відділення самбо Цикалова Євгена Олександровича успіхів у майбутніх змаганнях!

Сватівська громада підтримує Вас і аплодує Вашим успіхам!

Прес-служба Сватівської міської ради