Форум Сватівської громади

Дата: 16.03.2021 16:58

16 березня 2021 року у Сватівській міській раді відбувся Форум громади. Основним питанням, яке було розглянуто на Форумі – визначення об’єкту медичної галузі, який необхідно подати для участі в конкурсі субпроєктів, що можуть фінансуватися в рамках конкурсу «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VIII».

Присутні обговорили  можливості участі об’єктів як первинної так і вторинної медичної допомоги. За підсумками роботи було вирішено подати на участь у конкурсі субпроєктів в рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VIII» приміщення поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Сватівська багатопрофільна лікарня» Сватівської міської ради.