Сесія Сватівської міської ради

Дата: 19.03.2021 17:42

18 березня 2021 року на сесії Сватівської міської ради депутатським корпусом було розглянуто 141 питання порядку денного, більшість із них - 96 стосувалися врегулювання земельних відносин.

Рішенням сесії затверджено програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Сватівської міської територіальної громади на залізничному транспорті приміського сполучення на 2021 рік та Сватівську міську культурно-мистецьку програму на 2021 рік «Відродження України починається з відродження духовності».

Вперше в міській раді прийнято міську комплексну програму соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, поранених учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2023 роки.

Внесені зміни до міської комплексної соціальної програми Сватівської міської ради на 2021 рік, якими передбачено здійснення виплат особам, які доглядають за людьми похилого віку або людьми з інвалідністю на непрофесійній основі.

Затверджені територіальні округи за депутатами Сватівської міської ради.

Працюємо для людей та заради людей.

Прес-служба Сватівської міської ради