Триває робота з регулювання чисельності безпритульних тварин

Дата: 19.03.2021 17:44

Проблема безпритульних тварин турбує пересічних громадян, громадські організації, захисників тварин та керівництво Сватівської міської ради. При цьому всіх їх об’єднує єдина ціль – зробити так, щоб кількість безпритульних тварин на вулицях населених пунктів громади зменшилася, а методи досягнення цієї мети не суперечили нормам діючого законодавства. Щодо масштабів проблеми слід зазначити, що популяція безпритульних тварин зростає з кожним роком.

Тому 18 березня 2021 року Сватівський міський голова Віта Сліпець та заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова зустрілися з громадськими активістами задля визначення спільних дій з впровадження гуманних методів відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» з метою регулювання чисельності безпритульних тварин задля зниження та недопущення зростання їх кількості на вулицях населених пунктів громади.

Робота за цим напрямком триває.