За підсумками змагань з волейболу присвячених пам'яті Василя Яковича Сайфутдінова

Дата: 22.03.2021 17:50

21 березня 2021 року у Сватівській територіальній громаді відбулися змагання з волейболу присвячені памяті видатного вчителя, спортивного діяча – Василя Яковича Сайфутдінова.

Турнір проходив у відновленій Дитячій юнацько-спортивній школі.

Під час параду команд, учасників змагань, ветерани спорту, вихованці тренера Василя Сайфутдінова подякували Сватівському міському голові Віті Сліпець за увагу та відновлення роботи ДЮСШ Сватівської громади. Гості також звернулися з проханням до Віти Володимирівни присвоїти спортивній школі звання «імені Василя Сайфутдінова» та виготовити і закріпити на фасаді будівлі меморіальну дошку.

Прес-служба Сватівської міської ради