Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Чисте місто

Дата: 22.03.2021 17:53

22 березня 2021 року Сватівський міський голова Віта Сліпець провела робочу зустріч з підприємцями кварталу Докучаєва та вулиці Челюскінців м. Сватове з питань впорядкування прилеглих до їх торгівельних та складських приміщень територій. Підприємцям було рекомендовано встановити урни біля торгівельних закладів та укласти угоди з комунальним підприємством «Сватове-благоустрій» стосовно вивозу сміття.

Директор комунального підприємства «Сватове-благоустрій» зауважив, що у разі звернення до підпорядкованого йому підприємства, буде безкоштовно надано вапно для побілки дерев та бордюр.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленостей щодо проведення підприємцями кварталу Докучаєва та вулиці Челюскінців м. Сватове благоустрою прилеглих територій.

Прес-служба Сватівської міської ради