Засідання робочої групи по організації роботи депутатів Сватівської міської ради у виборчих округах

Дата: 30.03.2021 18:53

Сьогодні, 30 березня 2021 року відбулося засідання робочої групи по організації роботи депутатів Сватівської міської ради в територіальних виборчих округах. Обговорювалися питання запровадження механізму публічності і відкритості депутатської роботи.

Цьому сприятиме організація виїзних прийомів депутатів, зустрічі з виборцями за місцем проживання, запровадження практики звітування депутатів разом зі старостами у кожному населеному пункті.

Як зазначає Сватівський міський голова Віта Сліпець, ми зараз спостерігаємо добру відвідуваність депутатами сесійних засідань, активну участь у прийнятті рішень, але нам, депутатам, необхідно почати комунікувати з людьми, і не просто комунікувати, а й доносити громадську думку, побажання, зауваження виборців на сесії, засідання виконкому. Інформація про діяльність Сватівської міської ради є публічною, а значить і вся громада має право знати, як працюють обрані ними депутати.