ПоліпшФото без описуення стану навколишнього середовища – це обов’язок кожного громадянина України. Традиційно у квітні установами, підприємствами та жителями громади проводяться роботи з благоустрою територій.

2 квітня працівники Сватівської міської ради провели роботи з благоустрою території, прилеглої до приміщення міської ради.

Шановні мешканці громади!

Звертаємося до вас з проханням долучилися до прибирання територій міста, селищ та сіл нашої громади.

Вивіз побутового сміття здійснює КП «Сватове-благоустрій». Не потрібно спалювати сміття або захаращувати навколишнє середовище. Необхідно звернутися до старости або безпосередньо до адміністрації комунального підприємства і вам буде надана можливість та транспорт для вивезення відходів.

Давайте разом зробимо територію нашої громади чистою і квітучою.

Сватівська міська рада завжди готова допомагати вам в цьому питанні.