Захищали шкільні мініпроєкти

Дата: 02.04.2021 11:38

У великій залі Сватівської міської відбувся конкурс з облаштування громадського простору «Комфортне дозвілля» серед активного учнівства та молоді Сватівщини. Мета заходу - залучити до проєктної діяльності молодь Сватівської громади.

Перед конкурсантами стояло завдання надати проектні пропозиції щодо створення умов для комфортного відпочинку та дозвілля мешканців.

Учасниками проєкту є учні 8-11 класів закладів освіти Сватівської громади за участі кураторів з числа педагогів та батьків. Саме сьогодні куратори презентували мініпроєкти з облаштування громадського простору Сватівської територіальної громади.

Переможців конкурсу буде визначено на наступному тижні після вивчення та аналізу проектних робіт і підрахунку балів по кожній команді.