Юні історики КЗ «Сватівський ліцей №7» - найкращі в області

Дата: 05.04.2021 11:33

Завершилося ще одне захоплююче змагання інтелектуальної учнівської еліти Луганщини – обласний турнір юних істориків. 27 березня 2021 року кращі знавці історії з усіх куточків Луганщини зібралися у гостинних стінах Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді (м. Рубіжне).

Команда «Ліга спільних думок» КЗ «Сватівський ліцей №7» посіла І місце і нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Вітаємо учасників команди «Ліга спільних думок» Ляшик Марію, Чаплай Злату, Путко Катерину, Ситніка Станіслава та керівника команди Інну Канівець!

В особистій першості в номінації «Найкращий опонент» Пурко Катерина, учениця 10 класу КЗ «Сватівський ліцей №7» Сватівської міської ради, посіла І місце.

Пишаємося вами, бажаємо нових успіхів!

Прес-центр Сватівської міської ради