Продовжується робота Сватівської міської ради з питань підтримки мешканців Сватівської громади

Дата: 06.04.2021 17:39

Минулого тижня заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова провела засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

На засіданні було розглянуто 37 заяв, по 34 із них було прийнято позитивне рішення. 3 заяви відправлено на доопрацювання у зв’язку з тим, що заявники подали не повний пакет документів.

Були підтримані громадяни: з інвалідністю – 8; пенсіонери – 12; онкохворі – 6; ветерани АТО/ООС – 1; малозабезпечені – 7.

Після проведення інформаційної роботи старостами сіл збільшилася кількість звернень з питань надання матеріальної допомоги жителями сільських місцевостей громади.