У Сватівській громаді ведеться робота з удосконалення системи збору та вивезення сміття

Дата: 07.04.2021 17:40

Протягом багатьох останніх років матеріальна база Сватівських комунальних підприємств не оновлювалася та фінансувалася за остаточним принципом.

Наразі міська рада на чолі із головою Вітою Сліпець кардинально змінює ситуацію. Ми вже не раз повідомляли, що комунальні підприємства громади розробили та затвердили на сесії свої програми економічного розвитку. Існує така програма і в КП «Сватове-благоустрій». Одним із напрямів програми є удосконалення системи збору та вивезення сміття. Для успішного виконання цього завдання Сватівською міською радою виділено 150 тис. грн на придбання сміттєвих баків.

Сьогодні комунальне підприємство «Сватове-благоустрій» отримало нові сміттєві баки, які у подальшому будуть розвезені по містам збору сміття як у Сватовому так і по іншим населеним пунктам громади.

Прес-служба Сватівської міської ради