Вагомі досягнення юних спортсменів

Дата: 08.04.2021 17:06

Вихованці Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи гідно  представили нашу громаду на чемпіонаті України з армспорту серед молодих спортсменів, юніорів та молоді в м. Полтава. Команда юнаків на чолі з директором ДЮСШ, тренером-викладачем Артуром Пархоменком посіла 2 загальнокомандне місце. Найкращий результат показали Тетюков Андрій (І місце), Коваленко Валентин  (ІІ місце), Писаний Євген (ІІІ місце). Свій внесок у загальнокомандний результат додали Дем’яненко Данило, Несміянов Іван, Ткаченко Вадим та Бабич Герман.

Юні спортсмени відділення боротьби самбо (тренер-викладач Євген Цикалов) взяли участь у чемпіонаті Луганської області у м. Лисичанськ. За підсумками змагань срібні медалі чемпіонату вибороли Цикалов Тимур (у ваговій категорії до 35 кг серед підлітків) та Ткаченко Олександр (у ваговій категорії до 79 кг серед кадетів). Також у змаганнях серед кадетів Літвінов Нікіта (вагова категорія до 64 кг) та Кошиль Матвій (у категорії до 42 кг) здобули бронзові нагороди.

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо подальших успіхів у підкоренні спортивного олімпу!

Прес-центр Сватівської міської ради