За підсумками засідання комісії з ТБ та НС

Дата: 15.04.2021 15:55

Невтішна ситуація в Україні, пов’язана зі стрімким захворюванням на COVID-19, на жаль, триває. У Луганській області, частиною якої є Сватівська громада, станом на 15 квітня 2021 року діють карантинні обмеження «помаранчевої зони», але динаміка росту тривожить та загрожує потраплянням до «червоної зони».

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Сватівської райдержадміністрації Олега Клименчукова, за участі Сватівського міського голови Віти Сліпець та голови Сватівської районної ради Людмили Русанової. Головним питанням на комісії було напрацювання спільного алгоритму дій в межах Сватівського району та Сватівської територіальної громади, спрямованих на боротьбу з поширенням короновірусної інфекції.