У Сватівській міській раді формують склад молодіжної ради

Дата: 29.04.2021 17:28

Розпочала свою роботу ініціативна група з проведення установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при Сватівський міській раді, її очолив громадський активіст Артем Мусієнко.

Так, з метою залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади, консолідації молодіжного руху на території Сватівської громади Сватівським міським головою Вітою Сліпець ініційовано створення молодіжного консультативно-дорадчого органу при міській раді.

Наразі працює ініціативна група з формування складу молодіжної ради. Задля залучення молоді з сільської місцевості громади Артемом Мусієнком заплановано провести роботу із залучення молоді, які проживають у селах Сватівської громади. 29 квітня він здійснив поїздку до села Мілуватка. Після обговорення основних напрямків діяльності молодіжної ради, 3 чоловіка виявили бажання вступити до консультативно-дорадчого органу.

Установчі збори заплановано провести 26 травня 2021 року.