Подяка за надану благодійну допомогу

Дата: 29.04.2021 17:30

Сватівська міська рада висловлює щирі слова вдячності за надану благодійну допомогу в рамках акції - ТОП ЛІДЕР ТОВ.

Земляки, не будьте байдужими до однієї з найжахливіших хвороб століття, підтримайте добру справу, перерахувавши кошти на рахунок КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня» для придбання апарату мамографу. Навіть одна гривня може врятувати життя не однієї жінки!

Реквізити для перерахування коштів:

Комунальне некомерційне підприємство «Сватівська багатопрофільна лікарня» Сватівської міської ради Луганської області.

92600 Луганська обл., Сватівський р-н, м. Сватове, пров. Промисловий, 11 р/р UА603046650000026007301465197

ТВБВ № 10012/058 ІІ-А типу філії - Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Діє на підставі Статуту

Директор Риженкова Олена Анатоліївна